Blogi

Warsztaty dla studentów Rozwiń Skrzydła z CWR

Plakat Warsztatów Rozwiń Skrzydła z CWR, szczegóły w opisie

3... 2... 1...  Warsztaty dla studentów Rozwiń Skrzydła z CWR startują.

Wiemy, że wielu z was na to czekało, więc serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!

Na początek:

• "Jak przeżyć sesję, czyli krótki poradnik dla zestresowanych"
  • "Kim jestem i jak się komunikuję?"

Spieszcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Szczegóły i zgłoszenia TUTAJ. [node:read-more:link]

Neuroróżnorodność na uczelni - wspieranie osób w spektrum autyzmu

Grafika informacyjna - neuroróżnorodność

Szanowni Państwo,

zapraszamy na warsztat będący kolejną okazją do wzbogacenia wiedzy i zwiększenia świadomości w zakresie wpierania osób w spektrum autyzmu. Warsztaty poprowadzą tutorzy asperIT .

Specyfika neuroróżnorodności i funkcjonowania osób w spektrum autyzmu

Podczas warsztatów dotyczących neuroróżnorodności na uczelni, skupimy się na zrozumieniu pojęć takich jak neuroróżnorodność, neuroatypowość oraz spektrum autyzmu. Uczestnicy nauczą się, co oznacza bycie w spektrum autyzmu i jak wpływa ono na zachowanie i doświadczanie danej osoby. [node:read-more:link]

Cykl szkoleń z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna - grafika

Inspektorat BHP we współpracy z Centrum Wsparcia i Rozwoju i Katedrą Technologii Gastronomicznej i Żywności Funkcjonalnej uruchamia:

CYKL SZKOLEŃ Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ.

Serdecznie zapraszamy do udziału, priorytetowo przeznaczone dla kadry dydaktycznej UPP: nauczycieli akademickich i doktorantów.

Szczegóły i zapisy:

7 grudnia 2023 [node:read-more:link]