Dzień Młodego Rolnika - Sielinko 2023

Zdjęcie - CWR w Sielinku

W Dniu Młodego Rolnika, czyli ostatnim z Krajowych Dni Pola w Sielinku, Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP miało przyjemność pomóc przyszłym studentom z całego kraju w poznaniu zarówno siebie, jak i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Uczniowie mogli na miejscu porozmawiać z doradcą zawodowym oraz specjalistką z Biura Karier, rozwiązać testy kompetencji i osobowości, uzyskać porady jak stworzyć profesjonalne CV, a także wziąć udział w konkursie Kahoot z nagrodami.

Serdecznie dziękujemy za tak liczną frekwencję i - mamy nadzieję - do zobaczenia w murach naszej uczelni!