Program tutoringu

W roku akademickim 2022/23 na Uniwersytecie Przyrodniczym został uruchomiony program tutoringu. Tutoring to relacja pomiędzy tutorem (nauczycielem akademickim) a tutee (studentką, studentem), w której tutee otrzymuje wsparcie w rozwoju swojego potencjału, obszaru zainteresowań naukowych i/lub pozanaukowych. Wspólne spotkania z tutorem dają szansę na lepsze poznanie siebie: swoich umiejętności, motywacji, na znalezienie pomysłu na siebie i kierunek, w którym tutee chciałby się rozwijać. Podczas tutoringu można zwiększyć pewność siebie i zyskać odwagę do podejmowania nowych wyzwań. Student/tka biorący udział w programie otrzymuje suplement do dyplomu, w którym wpisana będzie ilość godzin pracy z tutorem.

Dzień Tutoringu na UPP w roku akademickim 2023/24 odbędzie się 25 października w godz. 16.00- 17.30, w holu budynku WLiTD. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy- będzie okazja do poznania i porozmawiania z naszymi tutorami na żywo.

Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z regulaminem uczestnictwa w programie tutoringu dla tutee oraz regulaminem uczestnictwa w programie tutoringu dla tutorów.

Koordynator Programu Tutoringu:

dr Mirosława Leopold