Targi Pracy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu 2024

Targi Pracy UPP 2024

Już niedługo na naszej uczelni odbędą się Targi Pracy UPP.

17 kwietnia br., między 10:00 a 14:00, spotkamy się w hali maszyn Katedra Inżynierii Biosystemów, aby przedstawić studentom możliwości rozwoju kariery zawodowej!

Będziecie mieli okazję poznać oferty pracy z ponad 50 firm głównie z branż takich jak rolnictwo, finanse, bankowość, spożywcza, dietetyka, hydrotechnika, energia odnawialna, chemiczna, zootechniczna, administracyjna, nasienna, technologii drewna...

W salach B4 i B7 w KIB odbywać się będą tematyczne prelekcje, m. in. na tematy: energii jądrowej, umiejętności miękkich na rynku pracy, rozmów kwalifikacyjnych, szeroko rozumianych negocjacji, HR i wiele innych.

Będzie też okazja do wzięcia udziału w konkursach i grach. Zarezerwujcie termin już teraz!

Link do wydarzenia na Facebooku.