Warsztat o redagowaniu dostępnych treści

Zdjęcie z warsztatu o redagowaniu treści dostępnych

W Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP gościliśmy Panią Karolinę i Pana Leszka z firmy Nautil - Strony Internetowe, Dostępność WCAG 2.1 na szkoleniu poświęconemu dostępności cyfrowej stron internetowych.

Uczestnicy i uczestniczki to osoby odpowiedzialne za wygląd stron i podstron internetowych naszej uczelni. Mieliśmy niepowtarzalną okazję spotkania z osobą niewidomą, która w praktyczny sposób opowiedziała, jakie funkcjonalności są dla niej ważne i umożliwiają dotarcie do informacji.

W drugiej części szkolenia Pan Leszek przedstawił praktyczne informacje na temat udostępniania stron internetowych.

Przypominamy, że dzisiejsze szkolenie zostanie powtórzone w wersji online dla osób, które dziś nie mogły dołączyć (wersja skrócona, bez spotkania z Panią Karoliną). Zapraszamy do zapisów w formularzu.