Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Warsztaty Sketchnotingu dla studentów | Centrum Wsparcia i Rozwoju

Warsztaty Sketchnotingu dla studentów

Sketchnoting - plakat

Chcesz pomóc sobie w zapamiętywaniu treści i przyswajaniu wiedzy, nauczyć się dzielić wiedzą, projektować i przelewać pomysły na papier, przedstawiać w atrakcyjny i zrozumiały sposób swoje rozwiązania innym 

 

Weź udział w WARSZTATACH SKETCHNOTINGU I MYŚLENIA WIZUALNEGO organizowanych przez Centrum Wsparcia i Rozwoju 

 

PROGRAM SZKOLENIA:

  • Co to jest sketchnoting i jak wpływa na pamięć?
  • Jak i gdzie używać notatek wizualnych?
  • Jak używać pięciu elementów i innych technik do wizualizowania treści?
  • Jak krok po kroku stworzyć notatkę wizualną?

 

Szkolenie w formie stacjonarnej, Budynek Wydziału Leśnego i Technologii Drewna, piętro 4.5, CWR, s. 416

Limit miejsc na szkolenie: 12 osób

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

PROWADZĄCA:

Anna Staśkiewicz

Graphic recorderka, sketchnoterka, facylitatorka graficzna, trenerka myślenia wizualnego. Za pomocą obrazów i słów upraszcza komunikację. W ubieglym roku zorganizowała w Szczecinie 5. International Sketchnote Camp, ściągając do Szczecina praktyków wizualnych z całego świata. Wykładowczyni ZPSB.

Wykorzystuje metody myślenia wizualnego w biznesie i edukacji, sprawiając, że przekazywane informacje stają się atrakcyjniejsze, łatwiejsze do zapamiętania i bardziej zrozumiałe. Obala mit, że rysowanie to supermoc wypływająca z talentu. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i tworzeniu systemów proceduralnych. 

Zawodowo fascynuje ją oddziaływanie wizualizacji na mózg, pamięć oraz rozumienie i przyswajanie informacji. Prywatnie jest mamą Hani i Kuby. Uwielbia salsę, podróże, fantastykę oraz SUPy i oczywiście sztukę, szczególne miejsce w jej sercu mają dzieła Picassa.

Współpracowała z markami takimi jak Medicover, KGHM, Miele, Loreal, Bosch, Samsung, Orange, ABB, EuroAGD, Veolia, Bosman czy Kompania Piwowarska.

Akcje: