Nabór do programu "Ambasadorowie Kariery UE"

Ambasadorzy Kariery UE to program w ramach którego studenci wybrani na ambasadorów karier UE z ramienia uczelni partnerskiej poznają i promują możliwości pracy w instytucjach Unii Europejskiej. Celem programu jest promowanie możliwości odbywania praktyk i zatrudnienia w strukturach UE wśród społeczności studenckiej.

Jeżeli interesujesz się pracą w instytucjach UE, czujesz chęć nawiązania kontaktów międzynarodowych, a do tego jesteś osobą komunikatywną, otwartą, dobrze zorganizowaną – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

W rekrutacji może wziąć udział każdy student, który posiada obywatelstwo polskie

i kończy studia nie wcześniej niż w roku akademickim 2022/2023.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie do Biura Karier przy Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP w terminie do 31 marca 2022 r.:

• CV w formacie PDF wg wzoru Europass w języku polskim i angielskim z uwzględnieniem doświadczenia w studenckiej współpracy europejskiej, działalności charytatywnej, studenckiej etc.
  • listu motywacyjnego w języku polskim
  • kopii certyfikatu potwierdzającej znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;
  • podpisanej klauzuli RODO (formuła dostępna w Regulaminie konkursu Ambasadorowie Kariery UE na stronie Dokumenty | Centrum Wsparcia i Rozwoju (up.poznan.pl) ).

Masz pytania? Napisz kariera@up.poznan.pl

Więcej informacji znajdziesz na stronie:

Studenci ambasadorami UE | Careers with the European Union (europa.eu)

Jak przygotować CV wg wzoru Europass? Szczegóły w linku:

Jak napisać CV w serwisie Europass | Europass

zrzut_ekranu_2022-03-14_121913.jpg