Najnowsze wiadomości

Głuchy? Czyli o kulturze i funkcjonowaniu osób niesłyszących słów kilka - wykład otwarty

Wszyscy w jakimś stopniu jesteśmy osobami ze szczególnymi potrzebami. Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP zaprasza na kolejne spotkanie pod hasłem Otwarci z Natury!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie Euniki Lech, tłumaczki Polskiego Języka Migowego, prezeski Towarzystwa Osób Niesłyszących, dotyczącym tematyki funkcjonowania osób z dysfunkcjami słuchu. Nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu. Im więcej wiemy, tym lepiej potrafimy wspierać, bo więcej rozumiemy.

Poznańska Akademia Wolontariatu

Szczegółowa tematyka i harmonogram publikowane są na stronie
www.wolontariat.poznan.pl

Warsztaty mają formułę otwartą - mogą się na nie zapisywać zarówno osoby, które dopiero rozpoczną przygodę z wolontariatem, jak również działający już wolontariusze i wolontariuszki, którzy chcieliby zwiększyć swoją wiedzę w różnorodnych obszarach wiedzy.

Targi Pracy 2022 - to już dziś!

Około godziny 13:00 i 14:00 zapraszamy was na konkurs Kahoot - miejcie telefony w pogotowiu! Nagrody czekają!

Przygotujcie się również na grę terenową i fantastyczne zdjęcia w Drewno Budka - Fotobudka Poznań!

I nie martwcie się - między 12:00 i 15:00 zajęcia będą zawieszone - nic Was nie ominie.

Konkurs na projekt muralu

Zaprojektuj dla nas mural (lub trzy, nic nie stoi na przeszkodzie!) i pomaluj ściany Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP. Technika dowolna - Ty tu rządzisz!

Wszelkie szczegóły wraz z regulaminem w formularzu zgłoszeniowym poniżej:

O spektrum autyzmu w kontekście wyzwań dorosłego życia, edukacji i pracy - wykład

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie pani Anny Janiak, prezeski Fundacji Fiona, dotyczącym tematyki funkcjonowania osób w spektrum autyzmu. Wśród członków społeczności UPP mamy osoby z ASD, nie może nas więc zabraknąć na tym spotkaniu. Im więcej wiemy, tym lepiej potrafimy wspierać, bo więcej rozumiemy.

Nabór do programu "Ambasadorowie Kariery UE"

Jeżeli interesujesz się pracą w instytucjach UE, czujesz chęć nawiązania kontaktów międzynarodowych, a do tego jesteś osobą komunikatywną, otwartą, dobrze zorganizowaną – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

W rekrutacji może wziąć udział każdy student, który posiada obywatelstwo polskie

i kończy studia nie wcześniej niż w roku akademickim 2022/2023.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie do Biura Karier przy Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP w terminie do 31 marca 2022 r.:

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku